Šventinis gruodis Raudondvario dvare

Raudondvario dvaras. Nuotr. iš organizatorių archyvo

Kas sušildys labiau – grafo Tiškevičiaus apelsinų sriuba ar kaukazietiškas Sakartvelo liaudies ansamblio temperamentas? Primadonų balsai ar šventinių vaško žvakių gamyba? Pramogos su Kalėdų Seneliu ar piruetai su pačiūžomis? Į šiuos klausimus galės atsakyti tie, kurie atkaks į Raudondvario dvarą – tikrą šventinių pramogų sostinę! 
 

Lapkričio 29-ąją Raudondvario dvaro parke meras Valerijus Makūnas įžiebė pagrindinę Kauno rajono Kalėdų eglutę, o į „Išsipildymo akcijos“ renginio sceną lipo ir šventinius kūrinius atliko visas būrys žinomų atlikėjų.  Tačiau Kalėdų eglutės įžiebimas – tik švenčių maratono pradžia.

 

Raudondvario dvaro šventinėje programoje – muzika

 

Raudondvario dvaro direktorė Snieguolė Navickienė tvirtino, kad šventinis gruodis įvairiose dvaro erdvėse skambės išskirtiniais koncertais, klegės pramogomis, vyks daug kūrybinių užsiėmimų, susitikimų su Kalėdų Seneliu. Ir taip, veiks vienas labiausiai lankytojų pamėgtų šventinių objektų – čiuožykla!

 

Stebuklinga Kalėdų magija alsuojančiame Raudondvario dvare visą gruodį skambės muzika.

 

Gruodžio 12 d. unikalią dainavimo be užrašytų natų tradiciją, kuri yra įtraukta į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą, pristatys Sakartvelo ansamblis „Odabade“.

 

Gruodžio 13-ąją Raudondvario pilyje vyks žiemos koncertas „…balta balta, kur dairais….“ su Kauno muzikinio teatro solistėmis Kristina Siurbyte, Akvile Garbenčiūte ir Viktorija Streiča. Koncertas-muzikinė pasaka skirta visai šeimai.

 

Gruodžio 26 d., šv. Kalėdų antrąją dieną, menų inkubatoriuje vyks elegantiškas Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės “Gala” koncertas, kuriame skambės gražiausios lietuviškos dainos.

 

Gruodžio 27 d. menų inkubatoriuje operos solistas Liudas Mikalauskas ir atlikėja Evelina Sašenko kviečia į koncertą „Tu ateik į pasimatymą“, kuriame skambės Benjamino Gorbulskio dainos.

 

Gruodžio 30-ąją, Naujųjų metų išvakarėse, į išskirtinį koncertą kviečia aktorius Andrius Kaniava su programa „Naktis teatre“.

 

Netrūks ir edukacinių užsiėmimų. Menų inkubatoriaus rezidentų „Simonos kūrybos studijoje“ gruodžio 8 ir 29 dienomis vyks knygų klubo „Skaitom ir kalbam“ užsiėmimai vaikams. „EKO žvakių“ studija gruodžio 4 ir 28 dienomis kviečia į žvakių gamybos iš bičių vaško, vaškinių šventinių dovanėlių ir natūralių kvepalų gamybos dirbtuves. Raudondvario pilyje įsikūręs Kauno rajono muziejus vaikus kviečia į Kalėdų Senelio rezidenciją, o tėvelius – į oranžerijos restoraną paragauti grafo Tiškevičiaus apelsinų sriubos.

 

 

 

INFORMACIJA:
 

Švenčių muzikinis meniu Raudondvaryje

 

·      Gruodžio 1 d. 18 val. – Akvilė Garbenčiūtė, „Rock and lipstick“. Bilietai: 12-14 Eur, bilietai.lt (pilyje).
·      Gruodžio 10 d. 19 val. –  Akvilė Garbenčiūtė, „Rock and lipstick“. Bilietai: 12-14 Eur, bilietai.lt (pilyje) papildomas koncertas.
·      Gruodžio 12 d. 18 val. – Sakartvelo ansamblis „Odabade“. Menų inkubatoriuje, bilietai: bilietai.lt, kaina 6-8 Eur.
·      Gruodžio 13 d. 18 val. –  žiemos koncertas visai šeimai „Balta, balta – kur dairais“. Bilietai: bilietai.lt, kaina: 13-16 Eur. (pilyje) Atlikėjai: Viktorija Streiča (vokalas), Kristina Siurbytė (vokalas), Akvilė Garbenčiūtė (vokalas), Marius Bučys (gitara, perkusija), Arūnas Šerpytis (klavišiniai). Bilietai: bilietai.lt, kaina 13-16 Eur.
·      Gruodžio 26 d. 17 val. –  šventinis Martyno Kavaliausko ir gyvo garso grupės koncertas. Bilietai: 15-25 Eur, bilietai.lt (menų inkubatoriuje).
·      Gruodžio 27 d. 18 val. –  Liudas Mikalauskas ir Evelina Sašenko „Tu ateik į pasimatymą“. Bilietai: bilietai.lt, 11-21 Eur (menų inkubatoriuje).
·      Gruodžio 30 d. 19 val. –  Andrius Kaniava „Naktis teatre“. Bilietai: 13,20-21,20 Eur, tiketa.lt (menų inkubatoriuje).

 

Informacija ir nuotraukos – organizatorių

 

 

image_print