Muzika Lietuvos geležinkelių stotyse

Vilniaus gelezinkelio stotis atvyksta muzika

Geležinkelio stotyse nuo šiol aidės ne tik traukinių bildesys, bet ir muzikos garsai: „Lietuvos geležinkeliai“ kviečia keliauti ir atrasti atsinaujinančias galežinkelio stotis su šūkiu „Į stotis atkeliauja muzika“. Vilniaus geležinkelio stotis – pirmoji, kurioje jau stovi pianinas, kviečiantis mėgautis muzika. Pianinu gali skambinti visi panorėję.

Šį projektą „Lietuvos geležinkeliai“ pristatė birželio 29 dienos vakarą Vilniaus geležinkelio stotyje, kartu su džiazo grupe „The Schwings Band“ pasitikdama į stotį atvykstančius bei išvykstančius keleivius. Laukiamojoje salėje skambėjo pianinu bei saksofonu atliekami kūriniai bei šoko Lindyhop.lt šokėjai.

Vilniaus geležinkelio stotis – pirmoji, kurioje stovės pianinas, kviesiantys mėgautis muzika ir ją dovanoti kitiems, tačiau šią vasarą planuojama pianinus statyti ir kitose – Kauno ir Klaipėdos geležinkelio stotyse.

Visą vasarą muzikos mylėtojai skatinami vykti traukiniais ir į didžiausius šalies muzikinius renginius, o pagrindinių muzikos festivalių dalyviams taikomos nuolaidos.

 
Ps_2
 
Parengta pagal „Lietuvos geležinkelių“ informaciją, www.litrail.lt
 
 
 

© klasika-tradicijos.lt

image_print